(0) |
Новий CareStyle 7 Pro — це найпотужніша прасувальна система, що забезпечує постійну подачу пари до 190 г/хв завдяки інноваційній технології PowerSteam. Відкрийте для себе новий рівень якості прасування та інноваційні функції, які дозволять вам легко та швидко перемогти у боротьбі з найжорсткішими тканинами та найстійкішими складками. Досягайте професійних результатів прасування з комфортом та без зусиль завдяки спеціальній ергономічній конструкції ручки першої у світі праски з ергономічним сертифікатом. Застосовується тільки до IS7286BK зі швидкістю 190 г/хв. На основі витрати пари (стандарт IEC 60311) порівняно з конкурентами, що найбільше продаються, 2021 р. Сертифіковано ErgoCert (Інститут сертифікації ергономіки, визнаний Accredia). Протестовано порівняно з конкурентами, що найбільше продаються, січень 2020 р.
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 40 x 22 x 29.5 см |
| Вага | 4.94 кг |
| Вага в упаковці | 6.56 кг |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Тип | Прасувальна система |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 37.2 х 45 х 26.5 см |
| Додаткові характеристики | Перша у світі ергономічна сертифікована праска Великий резервуар для води на 2 л iMode інтерфейс Режим iCare Еко-режим - для делікатних тканин Режим ProSteam Безшумна технологія |
| Потужність, Вт | 2700 |
| Оснащення | Автовимкнення Автоматичне встановлення температури Самоочищення від накипу Система "Крапля-Стоп" |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Довжина шнура | 1.7 м |
| Колір виробу | Чорний |
| Об'єм резервуара для води | 2000 мл |
| Паровий удар, г/хв | 650 |
| Постійне подавання пари | 190 г/хв |
| Режими | Вертикальне відпарювання Паровий удар Постійна пара |
| Подавання пари, г/хв | 190 |
| Потужність парового удару, г/хв | 650 |
| Захист від накипу | Є |
| Підошва | EloxalPlus FreeGlide3D |
| Матеріал підошви | Алюміній |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.