(0) |
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 27.5 х 10.5 х 13.5 см |
| Вага | 0.87 кг |
| Вага в упаковці | 1 кг |
| Країна реєстрації бренду | Австрія |
| Тип | Відпарювач |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 28 х 11 х 14 см |
| Потужність, Вт | 1400 |
| Оснащення | Накладка для делікатних тканин |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Довжина шнура | 1.9 м |
| Колір виробу | Білий/сірий/блакитний |
| Об'єм резервуара для води | 320 мл |
| Паровий удар, г/хв | 25 |
| Режими | Вертикальне відпарювання Паровий удар Постійна пара |
| Подавання пари, г/хв | 25 |
| Потужність парового удару, г/хв | 25 |
| Підошва | Кераміка |
| Напилювання підошви | Кераміка (металокераміка) |
| Матеріал підошви | Кераміка |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.