(0) |
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 21 x 9 x 9 см |
| Вага | 0.7 кг |
| Вага в упаковці | 0.75 кг |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Тип | Відпарювач Дорожній З парою |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 22 x 10 x 10 см |
| Потужність, Вт | 800 |
| Комплект постачання | Відпарювач Мірний стакан Інструкція Гарантійний талон |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Довжина шнура | 1.6 м |
| Колір виробу | Чорний |
| Об'єм резервуара для води | 110 мл |
| Постійне подавання пари | 17 г/хв |
| Режими | Вертикальне відпарювання |
| Подавання пари, г/хв | 17 |
| Захист від накипу | Немає |
| Підошва | Нержавіюча сталь |
| Матеріал підошви | Нержавіюча сталь |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.