(0) |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 14.6 х 29.5 х 12.3 см |
| Вага | 1.26 кг |
| Вага в упаковці | 1.43 кг |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Тип | З парою |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 16.4 х 30.5 х 13.4 см |
| Потужність, Вт | 2200 |
| Оснащення | Автовимкнення Самоочищення від накипу Система "Крапля-Стоп" |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Довжина шнура | 1.8 м |
| Колір виробу | Рожевий/сірий |
| Об'єм резервуара для води | 250 мл |
| Режими | Вертикальне відпарювання Паровий удар |
| Подавання пари, г/хв | 30 |
| Потужність парового удару, г/хв | 110 |
| Захист від накипу | Є |
| Підошва | Нанокерамічне покриття |
| Напилювання підошви | Кераміка (металокераміка) |
| Матеріал підошви | Кераміка |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.