(0) |
| Гарантия | 24 місяці та 12 місяців офіційної гарантії за умови реєстрації |
| Габарити (ВхШхГ) | 27.38 х 13.85 х 13.71 см |
| Вага | 1.23 кг |
| Вага в упаковці | 1.58 кг |
| Країна реєстрації бренду | Великобританія |
| Тип | Відпарювач |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 30 х 22.2 х 14.4 см |
| Потужність, Вт | 1600 |
| Оснащення | Автовимкнення |
| Комплект постачання | Відпарювач Насадка для видалення ворсинок Інструкція Гарантійний талон |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Довжина шнура | 2.5 м |
| Колір виробу | Бірюзовий |
| Об'єм резервуара для води | 220 мл |
| Паровий удар, г/хв | 22 |
| Постійне подавання пари | 22 г/хв |
| Режими | Вертикальне відпарювання Постійна пара |
| Подавання пари, г/хв | 22 |
| Потужність парового удару, г/хв | 22 |
| Захист від накипу | Немає |
| Підошва | Нержавіюча сталь |
| Напилювання підошви | Кераміка (металокераміка) |
| Матеріал підошви | Нержавіюча сталь |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.