(0) |
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 13 х 28.5 х 12 см |
| Вага | 1.16 кг |
| Вага в упаковці | 1.26 кг |
| Країна реєстрації бренду | Австрія |
| Тип | З парою |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 29.5 х 13 х 14 см |
| Потужність, Вт | 2200 |
| Оснащення | Самоочищення від накипу Система "Крапля-Стоп" |
| Комплект постачання | Праска Документація |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Довжина шнура | 1.9 м |
| Колір виробу | Блакитний |
| Об'єм резервуара для води | 400 мл |
| Постійне подавання пари | 30 г/хв |
| Режими | Вертикальне відпарювання Паровий удар Постійна пара |
| Подавання пари, г/хв | 30 |
| Захист від накипу | Є |
| Підошва | Кераміка |
| Напилювання підошви | Кераміка (металокераміка) |
| Матеріал підошви | Кераміка |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.