(0) |
Відпарювач GRUNHELM GS609C має успіх у побуті, позаяк не лише ефективно та швидко розгладжує будь-які складочки в найбільш важкодоступних місцях і на різних тканинах, але й чудово дезінфікує одяг, штори, постільну білизну тощо. Працює він за тим самим принципом, що і хімчистка, у такий спосіб зможе істотно заощадити сімейний бюджет.
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Вага | 4 кг |
| Вага в упаковці | 4.5 кг |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Тип | Відпарювач |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 36.5 x 28.8 x 28 см |
| Потужність, Вт | 2000 |
| Оснащення | Автовимкнення |
| Комплект постачання | Відпарювач Сопло з нержавіючої сталі Складаний вішак Затискачі для штанів Регульована телескопічна трубка Коліщатка Щітка для чищення Затискач для швів штанів |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Довжина шнура | 1.5 м |
| Колір виробу | Білий/зелений |
| Об'єм резервуара для води | 1700 мл |
| Постійне подавання пари | 32 г/хв |
| Режими | Вертикальне відпарювання |
| Подавання пари, г/хв | 32 |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.