(0) |
Відкрийте для себе світ ідеального прасування з парогенератором Zelmer ZIS5400 Aqua Steam! Керамічна підошва Perfect Glide забезпечує плавне ковзання по тканині, а можливість сухого або вертикального прасування робить цей пристрій по-справжньому універсальним. Крім того, система Anti-Calc автоматично запобігає утворенню вапняного нальоту всередині приладу та забезпечує бездоганний вигляд вашого гардеробу.
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 30.3 х 38.5 х 21.5 см |
| Вага | 3 кг |
| Вага в упаковці | 3.5 кг |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Тип | З парою |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 32.0 х 40.0 х 45.5 см |
| Потужність, Вт | 2400 |
| Оснащення | Автовимкнення Самоочищення від накипу Система "Крапля-Стоп" |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Довжина шнура | 1.9 м |
| Колір виробу | Чорний |
| Об'єм резервуара для води | 1500 мл |
| Паровий удар, г/хв | 320 |
| Постійне подавання пари | 120 г/хв |
| Режими | Вертикальне відпарювання |
| Подавання пари, г/хв | 120 |
| Потужність парового удару, г/хв | 320 |
| Захист від накипу | Є |
| Підошва | Кераміка |
| Напилювання підошви | Кераміка (металокераміка) |
| Матеріал підошви | Кераміка |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.