Праска Zelmer ZIR2600 GlidePro
Праска Zelmer ZIR2600 GlidePro потужністю 2600 Вт, постійним подаванням пари 35 г/хв і додатковим ударом до 180 г з легкістю погладить ваш одяг. Керамічна підошва Glide Pro забезпечує ідеальне ковзання і стійкість до подряпин. Модель має потрійну систему захисту від накипу і вбудовані функції автовідключення, вертикального прасування.
Ідеальні параметри пари
Ефект ідеально випрасуваних тканин ви отримаєте тільки завдяки паровій прасці ZIR2600 GlidePro. Завдяки потужності 2600 Вт вона здатна швидко генерувати постійний паровий удар до 35 г/хв. Справляється з великими складками завдяки додатковому паровому удару - до 180 г.
Керамічна підошва GlidePro
Керамічна підошва GlidePro, використовувана в нашій прасці, вирізняється високою стійкістю до подряпин. Ви оціните це, особливо під час прасування одягу з металевими ґудзиками або блискавками - відсутність подряпин на лапці гарантує, що вона завжди буде плавно ковзати по випрасуваному матеріалу.
Потрійна система захисту від накипу
Утворення вапняного нальоту є природним процесом під час використання праски, з яким потрійна система захисту від накипу справляється без особливих проблем. Крім функції самоочищення і видалення накипу, виробники встановили в праску спеціальний картридж, що зменшує кількість осаду. Завдяки цьому ви зможете насолоджуватися своєю праскою довгий час.
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 15.5 х 19.5 х 31.5 см |
| Вага | 2 кг |
| Вага в упаковці | 2.2 кг |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Тип | З парою |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 31.7 х 19.8 х 15.7 см |
| Потужність, Вт | 2600 |
| Оснащення | Автовимкнення Самоочищення від накипу Система "Крапля-Стоп" |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Довжина шнура | 1.9 м |
| Колір виробу | Чорний |
| Об'єм резервуара для води | 180 мл |
| Паровий удар, г/хв | 180 |
| Постійне подавання пари | 35 г/хв |
| Режими | Вертикальне відпарювання |
| Подавання пари, г/хв | 35 |
| Потужність парового удару, г/хв | 180 |
| Захист від накипу | Є |
| Підошва | Кераміка |
| Напилювання підошви | Кераміка (металокераміка) |
| Матеріал підошви | Кераміка |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром по місту
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення.
Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Самовивозом
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час.
Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.