Відкрийте для себе Origin Home IT3280E1 від Tefal - відпарювач для одягу, без якого ви просто не зможете обійтися.
Універсальність та мінімалізм
Відпарювач для одягу, що підходить для будь-якого способу життя. Виконаний в універсальному та мінімалістичному форматі, ідеальний для відпарювання та розгладжування одягу.
Завжди під рукою
не вимагає довгого налаштування та підготовки. Всього 45 секунд та помічник готовий до роботи - ідеальний догляд за одягом для використання в останню хвилину перед виходом.
Подача пари до 42 г/хв
Постійна подача до 42 г/хв ідеально підходить для розгладження складок, з оптимальними результатами аж до найдрібніших деталей.
Освіжає та очищає одяг
Повністю природна очищаюча сила пари зменшує запахи, освіжає та дезінфікує ваш одяг.
Зручні функції
Резервуар для води об'ємом 1,4 л забезпечує до 35 хвилин автономної роботи з можливістю легко додати воду, навіть під час обробки парою, а 3 рівні подачі пари задовольняють усі ваші потреби у догляді за одягом день у день.
Аксесуари в комплекті
Два затискачі для підвішування штанів або дитячого одягу, спеціальна щітка для відпарювання товстих тканин, захисна рукавичка та вертикальна дошка для спокійного відпарювання.
15-річна ремонтопридатність
Недорогі деталі доступні в наших 6200 ремонтних центрах по всьому світу для швидкого ремонту протягом багатьох років.
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 2.5 x 3.8 x 16.3 см |
| Вага | 5.15 кг |
| Вага в упаковці | 7.1 кг |
| Країна реєстрації бренду | Франція |
| Тип | Відпарювач |
| Серия | Origin Home |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 43.3 x 36.9 x 37 см |
| Потужність, Вт | 2000 |
| Оснащення | Самоочищення від накипу |
| Комплект постачання | Вертикальний відпарювач Вертикальна дошка Кліпси для кріплення одягу Щільна текстильна щітка Захисна рукавиця Інструкція Гарантійний талон |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Довжина шнура | 2 м |
| Колір виробу | Білий |
| Об'єм резервуара для води | 1.4 мл |
| Постійне подавання пари | 42 г/хв |
| Режими | Вертикальне відпарювання Постійна пара |
| Подавання пари, г/хв | 42 |
| Захист від накипу | Є |
| Матеріал підошви | Нержавіюча сталь |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром по місту
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення.
Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Самовивозом
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час.
Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.