(0) |
Електросушарка для взуття Xiaomi Deerma DEM-HX10W — це досить цікавий пристрій, який являє собою нагрівальний блок керування і дві гнучкі гофри.
За допомогою цього ґаджета ви зможете не тільки сушити до двох пар взуття одночасно, але й просто нагрівати та навіть дезінфікувати своє взуття.
У приладі передбачені 4 різних режими сушіння взуття:
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Вага | 1.2 кг |
| Вага в упаковці | 1.52 кг |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Тип | Електросушарки для взуття |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 30.5 х 29.9 х 15.8 см |
| Додаткові характеристики | Видалення неприємних запахів Швидкість нагрівання 15 секунд Інтелектуальний контроль температури Довгі шланги для сушарки Підпірка для нахилу пристрою 4 режими сушіння взуття: - Стандартний режим - Слабкий режим - Режим сушіння шкіряного взуття - Режим озону |
| Функції | Антибактеріальна обробка |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Температура нагріву | 45-65 °С |
| Розміри (ВхШхГ) | 28 х 21.1 х 11.7 см |
| Розміщення приладу | Підлогове |
| Живлення, В | 220 |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.