(0) |
| Бренд | TP-Link |
Розширення надійної гігабітної мережі за допомогою електропроводки
AV1000 гігабітний стартовий комплект Powerline
Швидкості AV1000 і діапазон 300 метрів
Використовуючи передову технологію HomePlug AV2, TL-PA7017 KIT забезпечує стабільне і високошвидкісне дротове з'єднання і дозволяє передавати дані на швидкості до 1000 Мбіт/с по електропроводці на відстані до 300 метрів. Грайте онлайн і завантажуйте великі файли без розривів з'єднання.
Гігабітний порт для максимального зв'язку
З одним портом Gigabit Ethernet TL-PA7017 KIT дозволяє користувачам підключати до інтернету пристрій з високою пропускною здатністю і забезпечує плавну передачу потокового відео Ultra HD. Це робить TL-PA7017 KIT ідеальним компаньйоном для домашніх розваг.
Підключи та грай, конфігурації не потрібно
Підключіть адаптер до маршрутизатора, підключіть інший адаптер живлення до розетки в іншій кімнаті, і все готово!
Пара для більшої безпеки. Натисніть кнопку «Pair» на кожному адаптері, щоб створити більш безпечну мережу.
Зниження енергоспоживання до 85%
TL-PA7017 адаптер живлення нового покоління, з його практичним дизайном і складним режимом енергозбереження, автоматично переключиться зі свого звичайного режиму «Робота» в режим «Енергозбереження», знижуючи споживання енергії до 85%
| Тип | мережевий адаптер |
| Призначення | зовнішня |
| Підтримка | Linux, Mac OS, Windows |
| Інтерфейс | Gigabit Ethernet |
| Підтримка мережевих стандартів | IEEE 1901, HomePlug AV, HomePlug AV2 |
| Робоча температура | 0°C - 40°C |
| Температура зберігання | -40 до 70 °C |
| Індикатори | ETH, PLC, PWR |
| Сертифікати | CE, RoHS |
| Енергоспоживання | 2.7 Вт, 2.3 Вт, 0.5 Вт |
| Комплектація | Мережний адаптер Powerline, Кабель Ethernet , Посібник із швидкої установки |
| Особливості | OFDM , Кнопка Pair/Reset |
| Вологість | 10% до 90% |
| Ширина | 65 мм |
| Висота | 28.5 мм |
| Глибина | 52 мм |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.
Іграшка м'яка Squishmallows (Jazwares) 2022-A асортименті 20см 362 грн.
Ігровий набір Zuru Mini Brands Sneakers Фігурки-сюрприз в асортименті (77492GQ8) 541 грн.
Ігровий набір Zuru Mini Brands Disney Store Магазин іграшок (77267) 2 302 грн.
Іграшка м'яка Zuru Coco Cones Rainbow в асортименті (9631SQ1) 362 грн.
Іграшка м'яка Squishmallows (Jazwares) 2022-B асортименті 20см 362 грн.