(0) |
Багатофункціональний інструмент Stark MG-18218 — це гравер, який призначений для свердління, шліфування, зачищення й полірування, а також гравіювання, різання і видалення іржі. Підходить для металів, скла, дерева та кераміки. Швидкість обертання 8000-35000 об./хв. Розмір цанги (максимальний) — 3.2 мм. Напруга мережі — 220-230 В.
Особливості:
| Комплектация | Багатофункціональний інструмент Гнучкий вал Насадки 218 шт. Цанги 4 шт. Пластиковий кейс Інструкція |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Додаткові характеристики | Максимальний розмір цанги: 3.2 мм |
| Вид | Гравер обертальний |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Джерело живлення | Мережа |
| Розміри | Довжина: 225 мм |
| Частота холостого ходу | 35000 |
| Діаметр цанги | 3.2 мм |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.