(0) |
Електродриль ID 900 PROFI призначений для свердління отворів у різних матеріалах, цегляній кладці, а також стіні з м'якого бетону.
Особливість:
Два режими роботи:
| Комплектация | Інструкція Ручка Упор Ключ |
| Гарантия | 24 місяці |
| Вага | 2.052 кг |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Тип | Ударний дриль |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Джерело живлення | Мережа |
| Розміри | 260 x 70 x 195 мм |
| Споживана потужність, Вт | 900 |
| Тип патрона | Ключовий |
| Максимальна швидкість обертання | 3000 об/хв |
| Довжина мережевого шнура | 3 м |
| Діаметр свердла | 13 мм |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.