(0) |
Компактний ручний фрезер Total TR111216 призначений як для професійного використання, так і для роботи в домашній майстерні. Практично будь-яка теслярська, столярна та меблева робота потребує використання фрезерного верстата. Цей пристрій дає змогу швидко, точно та якісно вирізати пази, отвори складної форми, а також робити всілякі окантовки та крайки в дерев'яних виробах.
Вхідна потужність цього фрезера становить 1600 Вт, швидкість без навантаження — 22 000 об/хв, а висота ходу фрези — від 0 до 60 мм. Глибина фрезерування цанги може бути встановлена з точністю 6, 8 або 12 мм.
У комплекті копіювальна втулка, паралельна напрямна, інструкція та гарантійний талон.
| Комплектация | Фрезер Паралельна напрямна Цанговий патрон Ключ Цанга - 3 од. Інструкція з експлуатації та гарантійний талон |
| Гарантия | 24 місяці |
| Вага | 5.5 кг |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Тип | Заглибний |
| Додаткові характеристики | Напруга, В: 230 ±10 % Частота струму, Гц: 50 Глибина занурення: 60 мм |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Джерело живлення | Мережа |
| Розміри | 290х210х240 мм |
| Споживана потужність, Вт | 1600 |
| Цанга | 12 мм 6 мм 8 мм |
| Робочий матеріал | Дерево |
| Швидкість обертання | 22000 обертів/хв |
| Висота ходу | 60 мм |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.