(0) |
(0) |
Bosch Professional GWS 750 S — новинка 2018 року, яка змогла об'єднати в собі не тільки високу продуктивність і функціональність, а й компактні розміри та зручність у роботі. Цей якісний і порівняно недорогий інструмент не залишить байдужим найвибагливішого користувача.
Регулювання обертів, перевстановлюваний захисний кожух. Ключ, гайка, ручка.
| Комплектация | Кутова шліфмашина Картонна коробка Руків'я |
| Гарантия | 12 місяців |
| Вага | 1.5 кг |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Тип | Болгарки (КШМ) |
| Додаткові характеристики | Потужність: 750 Вт |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Джерело живлення | Мережа |
| Додаткова гарантія | 24 місяці додаткової гарантії, за умови реєстрації впродовж 4 тижнів |
| Діаметр диска, мм | 125 |
| Клас товару | Професійні |
| Максимальна кількість оборотів на хвилину | 11000 |
| Різь шпинделя | M 14 |
| Діаметр шліфувального диска | 125 мм |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.
Ексцентрикова шліфмашина TOTAL TF2041506 2 757 грн.
Кутова шліфувальна машина TOTAL TG110125565 1100Вт, 125мм, 5000-12000 об/хв. 2 184 грн.
Ексцентрикова шліфмашина TOTAL TF2031256 320Вт, 125мм. 2 089 грн.
Кутова шліфувальна машина TOTAL TG11012556 1100Вт, 125мм, 12000 об/хв. 1 899 грн.
Кутова шліфувальна машина з регулюванням обертів TOTAL TG109125565 кутова, 900Вт, 125мм, 5000-11000об/хв. 1 804 грн.