(0) |
Акумуляторний шурупокрут Stark CD 12-2 Li-Ion для закручування/викручування шурупів у деревину, пластмасу та інші матеріали. Укомплектований двома Li-Ion акумуляторами на 12 В.
Особливості:
Акумуляторний шурупокрут Stark CD 12-2 — це надійний інструмент для домашніх і будівельних робіт.
| Комплектация | Акумуляторний шуруповерт Інструкція з експлуатації Акумулятор Li-ion 1.3 Ач - 2шт Зарядний пристрій (час заряджання – 1 година) Пластиковий кейс Набір біт |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Вага | 1.1 кг |
| Тип | Дрилі-шурупокрути |
| Додаткові характеристики | Кількість швидкостей роботи: 2 Макс. крутний момент, Нм: 23 |
| Вид | Прямий |
| Режим роботи | Безударний |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип акумулятора | Літій-іонний акумулятор (Li-ion) |
| Джерело живлення | Акумулятор |
| Час заряджання | 1 год |
| Число швидкостей | 2 |
| Кількість акумуляторів у комплекті | 2 |
| Напруга акумулятора | 12 В |
| Режимів крутного моменту | 18 + 1 |
| Діаметр патрона, мм | 10 |
| Клас | Побутовий |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Максимальна швидкість обертання | 0-350/0-1350 об/хв |
| Максимальний крутний момент, Нм | 23 |
| Розмір посадкового місця | 10 мм |
| Паковання | Кейс |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.