(0) |
Водонагрівач Drazice OKC 160/1 м² model 2016 має можливість електричного нагрівання. Нагрівання холодної води відбувається завдяки керамічному нагрівальному елементу, яким керує робочий термостат, а термоелектрична безпека здійснюється запобіжним термостатом. Допустимі температури — у межах 80 ℃.
Завдяки тому, що покриття електроізоляції IP 44 дає змогу розмістити водонагрівач Drazice OKC 160/1 м² model 2016 над ванною. Особливістю цього водонагрівача є те, що його можна під'єднати до сторонньої теплосистеми, що має максимальну температуру 100 °C і тиск 1 МПа. Продуктивність теплообмінника можна регулювати залежно від того, наскільки потужне зовнішнє джерело тепла.
| Комплектация | Бойлер Інструкція |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника на електричні елементи, 5 років на бак |
| Габарити (ВхШхГ) | 131 х 58.5 х 58.5 см |
| Вага | 71 кг |
| Вага в упаковці | 75 кг |
| Країна реєстрації бренду | Чехія |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 131.5 х 58.5 х 58.5 см |
| Тип | Бойлер комбінований |
| Тип керування | Механічне |
| Об'єм, л | 160 |
| Оснащення | Запобіжний клапан Запобіжний термостат Захист від замерзання Захист від легіонел |
| Тип встановлення | Настінний |
| Електричний ТЕН | Є |
| Форма бака | Циліндрична |
| Індикатор температури | Механічний |
| Температура ГПС | 5/74 min/max С° |
| Максимальна температура води | 100 С° |
| Максимальний тиск у баку | 6 барів |
| Ступінь захисту IP | 44 |
| Внутрішнє покриття бака | Емальована сталь |
| Країна виробник | Чехія |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.
Водонагрівач (бойлер) непрямого нагріву Drazice OKC 200 NTR/BP (110770101) 45 283 грн.
Водонагрівач (бойлер) непрямого нагріву Drazice OKC 200 NTRR/BP 30 237 грн.
Бойлер косвенного нагрева Drazice OKC NTR/HP 75 097 грн.
Бойлер косвенного нагрева Drazice OKC 1m2 35 138 грн.
Бойлер косвенного нагрева Drazice OKC NTRR/SOL 58 104 грн.