(0) |
Водонагрівачі непрямого нагріву підлоги Drazice 0KC NTR (R)/BP з боковим фланцем. Новітня серія підлогових емальованих водонагрівачів непрямого нагріву з емальованим резервуаром і потужним теплообмінником для нагріву ГВП із зовнішнього джерела або комбінованих джерел. У разі під'єднання двох теплообмінників можна отримати джерело для нагріву ГВП сумарною потужністю до 57 кВт. Водонагрівач обладнаний регулятором температури ГВП (термостат для керування триходовим клапаном або циркуляційним насосом) з електроживленням 230 В/50 Гц.
| Комплектация | Водонагрівач Інструкція |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 159.5 х 67 х 67 см |
| Вага | 126 кг |
| Вага в упаковці | 146 кг |
| Країна реєстрації бренду | Чехія |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 173 х 78 х 77 см |
| Тип | Бойлер непрямого нагрівання |
| Тип керування | Механічне |
| Об'єм, л | 300 |
| Оснащення | Запобіжний клапан Запобіжний термостат Захист від замерзання Захист від легіонел |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Електричний ТЕН | Опція (можливість вбудування) |
| Форма бака | Циліндрична |
| Індикатор температури | Механічний |
| Температура ГПС | 5/74 min/max С° |
| Максимальна температура води | 100 С° |
| Максимальний тиск у баку | 8 барів |
| Ступінь захисту IP | 44 |
| Внутрішнє покриття бака | Емаль |
| Країна виробник | Чехія |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.
Водонагрівач (бойлер) непрямого нагріву Drazice OKC 200 NTR/BP (110770101) 45 283 грн.
Водонагрівач (бойлер) непрямого нагріву Drazice OKC 200 NTRR/BP 30 237 грн.
Бойлер косвенного нагрева Drazice OKC NTR/HP 75 097 грн.
Бойлер косвенного нагрева Drazice OKC 1m2 35 138 грн.
Бойлер косвенного нагрева Drazice OKC NTRR/SOL 58 104 грн.