(0) |
Побутова техніка ARTEL виробляється із застосуванням передових технологій на сучасному обладнанні, що відповідає віянням часу. Вивчаючи та впроваджуючи досвід світових виробників побутової техніки, ми створюємо сучасну та зручну продукцію, яка припадає до душі нашим клієнтам. Вся лінійка побутової техніки ARTEL виробляється в Узбекистані, відповідає найвищим стандартам якості та є 100% вітчизняним брендом.
На виробництвах ARTEL встановлено обладнання провідних світових виробників, що спеціалізуються на виробництві оснащення технологічних ліній та складної побутової техніки: COMI, ULVAC, Inficon тощо. Завдяки використанню високотехнологічного обладнання, виробничі процеси повністю автоматизовані, а якість здійснених операцій перевіряється на кожному етапі за допомогою електронних систем контролю.
| Комплектация | Бойлер Кабель живлення Запобіжний клапан |
| Гарантия | 36 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 84 х 45 х 47 см |
| Вага | 22 кг |
| Вага в упаковці | 24 кг |
| Країна реєстрації бренду | Узбекистан |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 88 х 48 х 50 см |
| Тип керування | Механічне |
| Матеріал бака | Сталевий з покриттям |
| Потужність, Вт | 2000 |
| Оснащення | Відкритий терморегулятор (на корпусі) Запобіжний клапан Запобіжний термостат Магнієвий анод |
| Рік випуску | 2023 |
| Країна-виробник товару | Узбекистан |
| Тип встановлення | Настінний |
| Встановлення | Вертикальне |
| Форма бака | Циліндрична |
| Індикатор температури | Механічний |
| Максимальна температура води | 75 С° |
| Підведення труб | Нижнє |
| Потужність ТЕНів | 2 х 1000 Вт |
| Регулятор температури | Відкритий (на корпусі) |
| Тип нагрівального елемента (ТЕНа) | Прихований ("сухий") |
| Матеріал внутрішнього бака | Сталевий з покриттям |
| Керування через Wi-Fi | Без керування через Wi-Fi |
| Кількість ТЕНів | 2 |
| Об‘єм, л | 80 |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.