(0) |
| Гарантия | 36 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 43 х 28.5 х 28.8 см |
| Вага | 6.6 кг |
| Вага в упаковці | 7.6 кг |
| Країна реєстрації бренду | Литва |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 53 х 30 х 31 см |
| Тип керування | Механічне |
| Споживання електроенергії | 573 кВт/рік |
| Матеріал бака | Сталевий з покриттям |
| Потужність, Вт | 2000 |
| Оснащення | Відкритий терморегулятор (на корпусі) |
| Рік випуску | 2024 |
| Країна-виробник товару | Болгарія |
| Тип встановлення | Настінний;Під мийкою |
| Встановлення | Вертикальне |
| Форма бака | Прямокутна |
| Підведення труб | Верхнє |
| Робочий тиск води | 0.7 МПа |
| Потужність ТЕНів | 1х2000 Вт |
| Регулятор температури | Відкритий (на корпусі) |
| Тип нагрівального елемента (ТЕНа) | Відкритий "мокрий" (безпосередньо контактує з водою) |
| Матеріал внутрішнього бака | Пінополіуретан ЕКО |
| Керування через Wi-Fi | Без керування через Wi-Fi |
| Кількість ТЕНів | 1 |
| Матеріал теплоізоляції | Пінополіуретан ЕКО |
| Об‘єм, л | 10 |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.