(0) |
Ari Vert – компактний настінний водонагрівач великого об’єму. Система Nanomix спеціальним чином розподіляє воду в нагрівачі, щоб максимально зменшити час нагріву.
Титановий захист
Внутрішня поверхня баку вкрита титановою емаллю, що робить водонагрівач ще більш стійким і надійним.
Італійський дизайн
Стильний Італійський дизайн водонагрівача, який стане прикрасою Вашої оселі.
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника на електричні елементи, 5 років на бак |
| Габарити (ВхШхГ) | 36х36х29.8 см |
| Вага | 6.6 кг |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Серия | ANDRIS |
| Тип керування | Механічне |
| Матеріал бака | Сталевий з покриттям |
| Потужність, Вт | 1200 |
| Об'єм, л | 10 |
| Тип встановлення | Настінний |
| Час нагріву | 0.29 год |
| Встановлення | Вертикальне |
| Потужність ТЕНів | 1х1200 Вт |
| Регулятор температури | Відкритий (на корпусі) |
| Тип нагрівального елемента (ТЕНа) | Відкритий "мокрий" (безпосередньо контактує з водою) |
| Матеріал внутрішнього бака | Дрібнодисперсна емаль |
| Керування через Wi-Fi | Без керування через Wi-Fi |
| Країна виробник | Італія |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.