(0) |
Унікальний за формою, компактний електричний накопичувальний водонагрівач об'ємом 10 літрів. Підлоговий варіант встановлення та підключення. Оснащений зануреним (мокрим) ТЕНом потужністю 1.5 кВт. Технологія виготовлення внутрішнього бака з одним зварним швом дозволяє значно збільшити термін служби пристрою. Внутрішній бак, виготовлений зі сталі та покритий шаром титано-кварцевої емалі разом із захисним резисторним магнієвим анодом забезпечують тривалий термін експлуатації.
Переваги та особливості:
| Комплектация | Водонагреватель Руководство пользователя Гарантийный талон Предохранительный клапан Шнур питания Установочный комплект |
| Гарантия | 5 років офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 25.1 х 25.1 х 38.6 см |
| Вага | 5.5 кг |
| Вага в упаковці | 6 кг |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 30 х 31 х 48 см |
| Тип керування | Механічне |
| Матеріал бака | Сталевий з покриттям |
| Потужність, Вт | 1500 |
| Об'єм, л | 10 |
| Оснащення | Запобіжний клапан |
| Тип встановлення | Під мийкою Підлоговий |
| Час нагріву | 0:25 год |
| Встановлення | Горизонтальне |
| Форма бака | Прямокутна |
| Максимальна температура води | 75 С° |
| Підведення труб | Верхнє |
| Наявність кабелю живлення | Є |
| Робочий тиск води | 0.8 МПа |
| Діаметр приєднання | G1/2" |
| Потужність ТЕНів | 1х1500 Вт |
| Регулятор температури | Відкритий (на корпусі) |
| Тип нагрівального елемента (ТЕНа) | Відкритий "мокрий" (безпосередньо контактує з водою) |
| Матеріал внутрішнього бака | Сталь із титано-кварцовою емаллю |
| Керування через Wi-Fi | Без керування через Wi-Fi |
| Кількість ТЕНів | 1 |
| Матеріал теплоізоляції | Пенополиуретан |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.