(0) |
Багатосхідчаста система безпеки
Спеціальний термостат захищає водонагрівач від перегрівання, захист від сухого нагрівання вимикає нагрівальний елемент у разі браку води в приладі, запобіжний зливний клапан дасть змогу позбутися надлишкового тиску.
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 36.8 х 36.8 х 34 см |
| Вага | 9.6 кг |
| Вага в упаковці | 11.2 кг |
| Країна реєстрації бренду | Швеція |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 39.5 х 42.7 х 38.3 см |
| Тип керування | Механічне |
| Матеріал бака | Сталевий з покриттям |
| Потужність, Вт | 2500 |
| Об'єм, л | 15 |
| Тип встановлення | Настінний |
| Час нагріву | 0.39 год |
| Встановлення | Вертикальне |
| Форма бака | Квадратна |
| Потужність ТЕНів | 1 х 2500 Вт |
| Регулятор температури | Відкритий (на корпусі) |
| Тип нагрівального елемента (ТЕНа) | Відкритий "мокрий" (безпосередньо контактує з водою) |
| Матеріал внутрішнього бака | Сталевий бак із захисною дрібнодисперсною емаллю |
| Керування через Wi-Fi | Без керування через Wi-Fi |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.