(0) |
Водонагрівач накопичувальний з емальованим сталевим резервуаром ОКНЕ ONE має плоску форму. Глибина водонагрівача лише 300 мм!
Швидке нагрівання води завдяки концепції двох ємностей
Електронагрівальний елемент змонтований на фланці, закріпленому на оглядовому люку, спільно з магнієвим анодом для додаткового захисту резервуара від корозії. Резервуар закритий сталевим зовнішнім кожухом, покритим білим лаком на порошковій основі. Ізоляцією слугує шар поліуретанової піни, що допомагає знизити втрати тепла.
Електричні накопичувальні водонагрівачі призначені для навісного монтажу на стіну. Відстань між кріпильними болтами не змінювалася впродовж усього періоду існування виробництва водонагрівачів, вироби, які відслужили свій термін, можуть бути замінені новими без найменших труднощів.
Нагрівання води відбувається за допомогою керамічного нагрівального елемента ("сухий" тен), керування яким забезпечує робочий термостат, а термоелектробезпеку — запобіжний термостат (термозапобіжник). Межі дозволеної температури — від 5 до 74 °C. Електроізоляційне покриття IP 44 дає змогу монтувати водонагрівач прямо над ванною.
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника на електричні елементи, 5 років на бак |
| Габарити (ВхШхГ) | 84.5x52.3x31.8 см |
| Вага | 31 кг |
| Вага в упаковці | 34 кг |
| Країна реєстрації бренду | Чехія |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 90x60x40 см |
| Тип керування | Електронне |
| Матеріал бака | Сталевий з покриттям |
| Потужність, Вт | 2000 |
| Об'єм, л | 45 |
| Тип встановлення | Настінний |
| Час нагріву | 1.5 год |
| Встановлення | Вертикальне |
| Форма бака | Прямокутна |
| Індикатор температури | Електронний |
| Потужність ТЕНів | 1х2000 Вт |
| Регулятор температури | Відкритий (на корпусі) |
| Тип нагрівального елемента (ТЕНа) | Прихований ("сухий") |
| Матеріал внутрішнього бака | Сталь емальована |
| Керування через Wi-Fi | Без керування через Wi-Fi |
| Країна виробник | Чехія |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.