(1) |
Титанова емаль
Для захисту всіх баків ТМ NOVATEC від корозії використовується титанова емаль, яка не містить органічних домішок. Емаль наноситься у рідкий спосіб і обпалюється в печі за температури 850. Отриманий композитний матеріал "сталь-емаль" гарантує захист водонагрівачів TM NOVATEC від найбільш жорсткої водопровідної води.
Теплоізоляція
Екологічно чиста, не містить CFC, пінополіуретанова теплоізоляція. Шар термоізоляції у водонагрівачах TM NOVATEC від 20 до 57 мм, залежно від місця розташування в корпусі водонагрівача. Така конструкція надає йому властивості термоса, що значно знижує витрати домогосподарства на електроенергію.
Система "Антимікс""
Під час створення водонагрівачів TM NOVATEC застосована унікальна система "Антимікс", яка перешкоджає перемішуванню шарів холодної та вже нагрітої води. Завдяки цій "розумної" системі неабияк збільшується коефіцієнт використання гарячої води, і повністю виключаються температурні перепади.
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 55.3 х 46 х 46 см |
| Вага | 17 кг |
| Вага в упаковці | 18 кг |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 63.7 х 51.7 х 51.7 см |
| Тип керування | Механічне |
| Матеріал бака | Сталевий з покриттям |
| Потужність, Вт | 1200 |
| Об'єм, л | 50 |
| Тип встановлення | Настінний |
| Час нагріву | 2.4 год |
| Встановлення | Вертикальне |
| Форма бака | Циліндрична |
| Індикатор температури | Механічний |
| Наявність кабелю живлення | Немає |
| Потужність ТЕНів | 1х1200 Вт |
| Регулятор температури | Прихований (під кришкою) |
| Тип нагрівального елемента (ТЕНа) | Відкритий "мокрий" (безпосередньо контактує з водою) |
| Матеріал внутрішнього бака | Емальований сталевий бак |
| Керування через Wi-Fi | Без керування через Wi-Fi |
| Країна виробник | Україна |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.