(0) |
Водонагрівач Midea D-15F6 (W) — це електричний накопичувальний бойлер настінного монтажу з мокрим ТЕНом.
Внутрішній бак виготовлено з листової сталі завтовшки 2 мм, із застосуванням удосконаленої технології трирівневого захисту від корозії:
Застосування такої технології захисту в кілька разів збільшує термін експлуатації бака.
| Комплектация | Водонагрівач Посібник з експлуатації Гарантійний талон Запобіжний клапан Шнур живлення з євровилкою |
| Гарантия | 6 років офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 72.6 x 38.5 x 38.5 см |
| Вага | 17.5 кг |
| Вага в упаковці | 20 кг |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 76 x 41 x 46 см |
| Тип керування | Механічне |
| Матеріал бака | Сталевий з покриттям |
| Потужність, Вт | 1500 |
| Об'єм, л | 50 |
| Тип встановлення | Настінний |
| Встановлення | Вертикальне |
| Форма бака | Циліндрична |
| Підведення труб | Нижнє |
| Наявність кабелю живлення | Є |
| Потужність ТЕНів | 1х1500 Вт |
| Регулятор температури | Відкритий (на корпусі) |
| Тип нагрівального елемента (ТЕНа) | Відкритий "мокрий" (безпосередньо контактує з водою) |
| Матеріал внутрішнього бака | Емаль з сапфіровим покриттям |
| Керування через Wi-Fi | Без керування через Wi-Fi |
| Кількість ТЕНів | 1 |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.