(0) |
| Комплектация | Бойлер Запобіжний клапан Інструкція |
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника на електричні елементи, 5 років на бак |
| Габарити (ВхШхГ) | 80 х 35 х 37 см |
| Вага | 15.8 кг |
| Країна реєстрації бренду | Болгарія |
| Тип керування | Механічне |
| Потужність, Вт | 2000 |
| Об'єм, л | 50 |
| Тип встановлення | Настінний |
| Час нагріву | 1.18 год |
| Встановлення | Горизонтальне |
| Форма бака | Циліндрична |
| Індикатор температури | Механічний |
| Наявність кабелю живлення | Немає |
| Потужність ТЕНів | 1х2000 Вт |
| Регулятор температури | Відкритий (на корпусі) |
| Тип нагрівального елемента (ТЕНа) | Відкритий "мокрий" (безпосередньо контактує з водою) |
| Матеріал внутрішнього бака | Склокераміка |
| Керування через Wi-Fi | Без керування через Wi-Fi |
| Країна виробник | Болгарія |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.