(0) |
Плоский бойлер Willer EVH80DRI Libra з електронною панеллю керування й сухими нагрівальними елементами. Мінімальна глибина виробу 310 мм з урахуванням монтажних планок дасть змогу встановити бойлер навіть в обмежених простором умовах, а конструкція водонагрівача дає змогу встановлювати водонагрівач і вертикально, і горизонтально.
Особливості бойлерів Willer серії Libra:
Бойлер Willer EVH80DRI Libra обладнаний інноваційною електронною панеллю керування з вбудованим дисплеєм. Під час експлуатації на дисплеї відображається температура води в бойлері. Під час налаштування за допомогою ручки терморегулятора на дисплеї відображається обрана температура нагрівання води. Панель керування дає змогу вмикати такі режими потужності: 1200 Вт (працює один ТЕН) і 2000 Вт (працюють обидва ТЕНи).
Внутрішні баки виготовляються із високоякісної сталі завтовшки 1.8 мм. Внутрішня поверхня баків покрита шаром захисної титанокварцевої емалі. Покриття наноситься в електростатичному полі з обов'язковим термообробленням за температури, близької до 1000 °C. Для додаткового захисту від корозії в кожен внутрішній бак встановлені два захисних магнієвих аноди збільшеного розміру.
У бойлерах Willer EVH80DRI Libra встановлені два сухих нагрівальних елементи потужністю 1200 Вт і 800 Вт. ТЕНи розташовані в спеціальних захисних кожухах (фланцях) і безпосередньо не контактують із водою, що неабияк збільшує їхню довговічність і економічність.
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника на електричні елементи, 5 років на бак |
| Габарити (ВхШхГ) | 90 x 57 x 31 см |
| Вага | 32.5 кг |
| Вага в упаковці | 36.5 кг |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 98 х 64 х 37 см |
| Тип керування | Механічне |
| Матеріал бака | Сталевий з покриттям |
| Потужність, Вт | 2000 |
| Об'єм, л | 80 |
| Тип встановлення | Настінний |
| Час нагріву | 2.3 год |
| Встановлення | Вертикальне Горизонтальне |
| Форма бака | Прямокутна |
| Індикатор температури | Електронний |
| Наявність кабелю живлення | Є |
| Потужність ТЕНів | 1х800 Вт 1х1200 Вт |
| Регулятор температури | Відкритий (на корпусі) |
| Тип нагрівального елемента (ТЕНа) | Прихований ("сухий") |
| Матеріал внутрішнього бака | Сталь Титано-кварцева емаль |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.