(0) |
Бойлер Willer EH80R Spring (об'єм 80 л) — надійний плоский водонагрівач із сучасним дизайном.
Оптимальна конструкція водонагрівача для горизонтального встановлення
2 баки з емальованої сталі, сталевий зовнішній корпус покритий (забарвлений) емаллю. Водонагрівач призначений для горизонтального встановлення (нижнє підведення труб водопостачання), подвійний заглибний (мокрий) ТЕН із неіржавкої сталі SS316L (на одному фланці в одному баку), вибір одного з 3 можливих режимів потужності: 2000/1200/800 Вт.
Термозахист подвійної дії надійно захищає бойлер від перегрівання
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника на електричні елементи, 5 років на бак |
| Габарити (ВхШхГ) | 53 х 98.5 х 31 см |
| Вага | 29.6 кг |
| Вага в упаковці | 31 кг |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 58.5 х 102 х 34.5 см |
| Тип керування | Механічне |
| Матеріал бака | Сталевий з покриттям |
| Потужність, Вт | 2000 |
| Об'єм, л | 80 |
| Тип встановлення | Настінний |
| Час нагріву | 1.87 год |
| Встановлення | Горизонтальне |
| Форма бака | Прямокутна |
| Потужність ТЕНів | 1х1200 Вт, 1х800 Вт |
| Регулятор температури | Відкритий (на корпусі) |
| Тип нагрівального елемента (ТЕНа) | Відкритий "мокрий" (безпосередньо контактує з водою) |
| Матеріал внутрішнього бака | Сталь покрита титанокобальтовою емаллю |
| Керування через Wi-Fi | Без керування через Wi-Fi |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.