(0) |
Бойлер Willer EVH80R Spring (об'єм 80 л) — надійний плоский водонагрівач із сучасним дизайном:
2 баки з емальованої сталі, сталевий зовнішній корпус покритий емаллю, призначений для вертикального або горизонтального встановлення, подвійний заглибний (мокрий) ТЕН із неіржавкої сталі SS316L (на одному фланці в одному баку), вибір одного з 3 можливих режимів потужності: 2000/1200/800Вт.
Складається з:
Willer EVH80R Spring виділяється:
На передній стороні цієї моделі розташована контрольна панель із двома елементами керування:
Трипозиційний перемикач потужності дає змогу під'єднувати ТЕНи в різних комбінаціях і вибрати один із трьох режимів потужності для нагрівання води:
Біля шкали ручки терморегулятора містяться такі позначення:
Термозахист подвійної дії надійно захищає бойлер від перегрівання:
Терморегулятор капілярного типу вимикає нагрівальні елементи за температури, яку встановив споживач (максимально до 80 °C);
Термозапобіжник поворотної дії вимикається, якщо температура води всередині бака досягне аварійного значення (понад 93 °C), запобігаючи закипанню води всередині бойлера.
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника на електричні елементи, 5 років на бак |
| Габарити (ВхШхГ) | 99.5 х 53 х 29 см |
| Вага | 28.7 кг |
| Вага в упаковці | 31.7 кг |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 100.5 х 65 х 31 см |
| Тип керування | Механічне |
| Матеріал бака | Сталевий з покриттям |
| Потужність, Вт | 2000 |
| Об'єм, л | 80 |
| Тип встановлення | Настінний |
| Час нагріву | 2.6 год |
| Встановлення | Вертикальне Горизонтальне |
| Форма бака | Прямокутна |
| Потужність ТЕНів | 1/800 Вт 1/1200 Вт |
| Регулятор температури | Відкритий (на корпусі) |
| Тип нагрівального елемента (ТЕНа) | Відкритий "мокрий" (безпосередньо контактує з водою) |
| Матеріал внутрішнього бака | Сталь Титаново-кобальтова емаль |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.