(0) |
Бойлер Midea D80-20ED6 (D) - це електричний накопичувальний плаский бойлер настінного монтажу. Завдяки пласкій формі він займає менше місця порівняно з циліндричними бойлерами тому це хороший варіант для малогабаритних приміщень. За рахунок конструктивних особливостей бойлери Midea пласкої серії можна монтувати як горизонтально, так і вертикально.
| Гарантия | 7 років офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 90 х 57 х 30 см |
| Вага | 35 кг |
| Вага в упаковці | 36 кг |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 94 х 54 х 33 см |
| Тип керування | Електронне |
| Фірмові технології | MegaWater |
| Споживання електроенергії | 220-240 В , 50/60 Гц, 8.69 A |
| Матеріал бака | Сталевий з покриттям |
| Потужність, Вт | 2000 |
| Об'єм, л | 80 |
| Оснащення | Відкритий терморегулятор (на корпусі) Два ТЕНи Дисплей Запобіжний клапан Захисне вимкнення (ПЗВ) Захист від замерзання Захист від легіонел Захист від сухого увімкнення Магнієвий анод |
| Кількість в упаковці, шт | 1 |
| Тип встановлення | Настінний |
| Встановлення | Вертикальне Горизонтальне |
| Форма бака | Прямокутна |
| Індикатор температури | Електронний |
| Максимальна температура води | 75 С° |
| Підведення труб | Нижнє |
| Наявність кабелю живлення | Є |
| Регулятор температури | Відкритий (на корпусі) |
| Тип нагрівального елемента (ТЕНа) | Прихований ("сухий") |
| Матеріал внутрішнього бака | Стальная пластина + Ti + Сапфирный слой эмали |
| Керування через Wi-Fi | З керуванням через Wi-Fi |
| Кількість ТЕНів | 2 |
| Матеріал теплоізоляції | Полиуретан |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.