(0) |
Плоский бойлер WILLER EVH80RI-SUN з електронною панеллю управління та захищеним занурювальним нагрівальним елементом. Мінімальна глибина виробу 310 мм з урахуванням монтажних планок дозволить встановити бойлер навіть в обмежених простором умовах, а конструкція водонагрівача дозволяє встановлювати водонагрівач вертикально та горизонтально.
У бойлерах WILLER EVH80RI-SUN встановлений занурювальний ("мокрий") захищений нагрівальний елемент потужністю 1300 Вт + 700 Вт., покритий шаром спеціальної емалі, що значно збільшує його довговічність та термін служби водонагрівача. Внутрішні баки виготовляються з високоякісної сталі завтовшки 1,8 мм. Внутрішня поверхня баків покрита шаром титанокварцевої емалі. Покриття наноситься в електростатичному полі з обов'язковою термообробкою при температурі близько 1000 градусів. Для додаткового захисту від корозії кожен внутрішній бак встановлений захисний магнієвий анод збільшеного розміру.
Бойлер WILLER EVH80RI-SUN обладнаний інноваційною електронною панеллю управління з вбудованим дисплеєм. Під час експлуатації на дисплеї з'являється температура води в бойлері. При налаштуванні за допомогою ручки терморегулятора на дисплеї з'являється вибрана температура нагріву води. Панель управління дозволяє включати наступні режими потужності: 1300 Вт (працює один ТЕН) та 2000 Вт (працюють обидва ТЕНи).
| Комплектация | Водонагреватель Руководство по эксплуатации Гарантийный талон Предохранительный клапан 2 распорных болта |
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника на електричні елементи, 5 років на бак |
| Габарити (ВхШхГ) | 90 х 57 х 31 см |
| Вага | 32 кг |
| Вага в упаковці | 34.8 кг |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 98 х 64.1 x 37.1 см |
| Тип керування | Механічне |
| Матеріал бака | Сталевий з покриттям |
| Потужність, Вт | 2000 |
| Об'єм, л | 80 |
| Оснащення | Відкритий терморегулятор (на корпусі) Два ТЕНи Дисплей Запобіжний клапан Захист від замерзання Захист від легіонел Магнієвий анод |
| Тип встановлення | Настінний |
| Час нагріву | 1:52 год |
| Встановлення | Вертикальне Горизонтальне |
| Форма бака | Прямокутна |
| Індикатор температури | Електронний |
| Максимальна температура води | 75 С° |
| Підведення труб | Нижнє |
| Наявність кабелю живлення | Є |
| Робочий тиск води | 0,75 МПа |
| Діаметр приєднання | G1/2" |
| Потужність ТЕНів | 1х700 Вт 1х1300 Вт |
| Регулятор температури | Відкритий (на корпусі) |
| Тип нагрівального елемента (ТЕНа) | Відкритий "мокрий" (безпосередньо контактує з водою) |
| Матеріал внутрішнього бака | Стальной с покрытием |
| Керування через Wi-Fi | Без керування через Wi-Fi |
| Кількість ТЕНів | 2 |
| Матеріал теплоізоляції | Пенополиуретан высокой плотности |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.