(0) |
Преміальний золотий бойлер, який допоможе Вам розв'язати не лише проблему з браком гарячої води, але й прикрасить інтер'єр ванної кімнати. Насичений колір, не блякне з часом, покриття стійке до подряпин, має стильний і красивий вигляд. Ви можете як приховати ваш водонагрівач у колір із дизайном інтер'єру, так і увиразнити його на свій смак.
Особливості:
Плоский накопичувальний електричний водонагрівач із внутрішнім баком з емальованої сталі об'ємом 80 літрів. Обладнаний двома сухими (захищеними) нагрівальними елементами загальною потужністю 2.0 кВт. Внутрішній бак, виготовлений з емальованої сталі, і магнієвий захисний анод забезпечують тривалий термін експлуатації.
| Комплектация | Водонагрівач Посібник користувача Гарантійний талон Запобіжний клапан Шнур живлення Інсталяційний комплект |
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника на електричні елементи, 5 років на бак |
| Габарити (ВхШхГ) | 97 х 53 х 31 см |
| Вага | 29.6 кг |
| Вага в упаковці | 30.2 кг |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 105 х 55 х 35 см |
| Тип керування | Механічне |
| Матеріал бака | Сталевий з покриттям |
| Потужність, Вт | 2000 |
| Об'єм, л | 80 |
| Оснащення | Два ТЕНи Запобіжний клапан Магнієвий анод |
| Тип встановлення | Настінний |
| Встановлення | Вертикальне |
| Форма бака | Прямокутна |
| Максимальна температура води | 75 С° |
| Підведення труб | Нижнє |
| Наявність кабелю живлення | Є |
| Робочий тиск води | 0.75 МПа |
| Діаметр приєднання | G1/2 |
| Потужність ТЕНів | 1х800 Вт 1х1200 Вт |
| Регулятор температури | Відкритий (на корпусі) |
| Тип нагрівального елемента (ТЕНа) | Прихований ("сухий") |
| Матеріал внутрішнього бака | Титано-кварцева емаль |
| Кількість ТЕНів | 2 |
| Матеріал теплоізоляції | Пінополіуретан |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.