(0) |
Накопичувальний електричний бойлер Ariston BLU1 R 80V 1,5K PL DRY стане незамінним у місцях, де немає гарячої води.
Бак водонагрівача, місткість якого 80 л, досить об'ємний для невеликих витрат. Нагрівання води здійснюється вбудованим ТЕНом досить швидко та рівномірно за допомогою технології NANOMIX.
| Комплектация | Бойлер Інструкція Запобіжний клапан 8.5 бара |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника на електричні елементи, 5 років на бак |
| Габарити (ВхШхГ) | 74.3 x 45 x 48 см |
| Вага | 20.5 кг |
| Вага в упаковці | 22.5 кг |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 78.5 x 47 x 50 см |
| Серия | BLU1 |
| Тип керування | Механічне |
| Матеріал бака | Сталевий з покриттям |
| Потужність, Вт | 1500 |
| Об'єм, л | 80 |
| Тип встановлення | Настінний |
| Час нагріву | 2.37 год |
| Встановлення | Вертикальне |
| Форма бака | Циліндрична |
| Індикатор температури | Механічний |
| Потужність ТЕНів | 1х1500 Вт |
| Регулятор температури | Відкритий (на корпусі) |
| Тип нагрівального елемента (ТЕНа) | Прихований ("сухий") |
| Матеріал внутрішнього бака | Сталь покрита титановою емаллю |
| Керування через Wi-Fi | Без керування через Wi-Fi |
| Країна виробник | Італія |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.