(0) |
Переваги бойлерів серії Flat:
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 96 х 54 х 28.5 см |
| Вага | 22.2 кг |
| Вага в упаковці | 29 кг |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Тип керування | Механічне |
| Матеріал бака | Сталевий з покриттям |
| Потужність, Вт | 2000 |
| Об'єм, л | 80 |
| Оснащення | Два ТЕНи Магнієвий анод |
| Тип встановлення | Настінний |
| Встановлення | Вертикальне |
| Форма бака | Прямокутна |
| Підведення труб | Нижнє |
| Наявність кабелю живлення | Є |
| Потужність ТЕНів | 2х1000 Вт |
| Регулятор температури | Відкритий (на корпусі) |
| Тип нагрівального елемента (ТЕНа) | Прихований ("сухий") |
| Матеріал внутрішнього бака | Эмалированная сталь |
| Керування через Wi-Fi | Без керування через Wi-Fi |
| Кількість ТЕНів | 2 |
| Країна виробник | Україна |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.