(0) |
Willer IV80DR Brig — плоский електричний водонагрівач з внутрішнім баком із неіржавкої сталі AISI316 (вирізняється вищою антикорозійною стійкістю, порівнюючи з поширеною AISI304). Мінімальна глибина виробу (260-295 мм з урахуванням монтажних планок) дасть змогу встановити бойлер навіть в обмежених простором умовах. У бойлері Willer IV80DR Brig встановлені два сухі нагрівальні елементи потужністю 1000 Вт кожен. Нагрівальні елементи розташовані в спеціальних захисних кожухах (фланці) і безпосередньо не контактують із водою, що суттєво збільшує їх довговічність і економність.
Неіржавка сталь AISI316 — це стійкий до процесу корозії сплав, який містить не менш ніж 17% хрому та з низьким вмістом вуглецю. Високий вміст хрому в сплаві забезпечує високу стійкість до процесу корозії. За своїм складом неіржавка сталь AISI316 схожа на більш поширену AISI304, збагачену молібденом. Молібден — один із небагатьох легувальних елементів, спроможних одночасно підвищити міцність, в'язкі властивості сталі, і корозійну стійкість.
Неіржавка сталь AISI316 проявляє високу стійкість в агресивних середовищах: морська вода, водопровідна вода з вмістом хлору. Використовується у виготовленні елементів конструкції в кораблебудуванні, має чудові антикорозійні властивості та механічну міцність. Цей сплав неіржавкої сталі повністю відповідає гігієнічним вимогам, тому зазвичай використовується в харчовій, фармацевтичній і медичній сфері, а завдяки своїм поліпшеним антикорозійним властивостям ця неіржавка сталь використовується навіть для роботи в розчинах більшості кислот. З усіх сталей 300-ї серії марка AISI316 є найбільш корозієстійкою і стійкою до зовнішніх і хімічних впливів.
Ключові особливості бойлерів Willer серії Brig:
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника на електричні елементи, 5 років на бак |
| Габарити (ВхШхГ) | 99 х 50 х 29.5 см |
| Вага | 18 кг |
| Вага в упаковці | 20 кг |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 105 х 55.5 х 33.5 см |
| Тип керування | Механічне |
| Матеріал бака | Нержавіюча сталь |
| Потужність, Вт | 2000 |
| Об'єм, л | 80 |
| Тип встановлення | Настінний |
| Час нагріву | 2.3 год |
| Встановлення | Вертикальне |
| Форма бака | Прямокутна |
| Потужність ТЕНів | 2 х 1000 Вт |
| Регулятор температури | Відкритий (на корпусі) |
| Тип нагрівального елемента (ТЕНа) | Прихований ("сухий") |
| Матеріал внутрішнього бака | Неіржавка сталь AISI 316 |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.