(0) |
Надійний накопичувальний електричний водонагрівач WILLER EV100DR-Prime циліндричної форми об'ємом 100 літрів. Оснащений сухим нагрівальним елементом із нержавіючої сталі, потужністю 1500 Вт. Внутрішній бак, виготовлений із сталі, покритої титанокварцевою емаллю, та захисний магнієвий анод забезпечують тривалий термін експлуатації. Сфера застосування – нагрівання води для побутових цілей, для душу та ванної. Для використання у будинку, квартирі, на дачі.
| Комплектация | Водонагреватель Руководство по эксплуатации Гарантийный талон Предохранительный клапан 2 распорных болта |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника на електричні елементи, 5 років на бак |
| Габарити (ВхШхГ) | 89.5 х 45 х 46.5 см |
| Вага | 28.1 кг |
| Вага в упаковці | 32.6 кг |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 94 х 46.5 х 50.5 см |
| Тип керування | Механічне |
| Матеріал бака | Сталевий з покриттям |
| Потужність, Вт | 1500 |
| Об'єм, л | 100 |
| Оснащення | Відкритий терморегулятор (на корпусі) Запобіжний клапан Магнієвий анод |
| Тип встановлення | Настінний |
| Час нагріву | 3:16 год |
| Встановлення | Вертикальне |
| Форма бака | Циліндрична |
| Індикатор температури | Механічний |
| Максимальна температура води | 75 С° |
| Підведення труб | Нижнє |
| Наявність кабелю живлення | Є |
| Робочий тиск води | 0.75 МПа |
| Діаметр приєднання | G1/2" |
| Потужність ТЕНів | 1х1500 Вт |
| Регулятор температури | Відкритий (на корпусі) |
| Тип нагрівального елемента (ТЕНа) | Прихований ("сухий") |
| Матеріал внутрішнього бака | Сталь з титано-кварцовою емаллю |
| Керування через Wi-Fi | Без керування через Wi-Fi |
| Кількість ТЕНів | 1 |
| Матеріал теплоізоляції | Пенополиуретан высокой плотности |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.