(0) |
Титанова емаль
Для захисту всіх баків ТМ NOVATEC від корозії використовується титанова емаль, яка не містить органічних домішок. Емаль наноситься рідкою і обпалюється в печі за температури 850. Отриманий композитний матеріал "сталь-емаль" гарантує захист водонагрівачів TM NOVATEC від найжорсткішої водопровідної води.
Теплоізоляція
Екологічно чиста пінополіуретанова теплоізоляція, яка не містить CFC. Шар термоізоляції у водонагрівачах TM NOVATEC від 20 до 57 мм. Залежно від місця розташування в корпусі водонагрівача. Така конструкція надає йому властивостей термоса, що неабияк знижує витрати домогосподарства на електроенергію.
Система "Антимікс"
Під час створення водонагрівачів TM NOVATEC застосовується унікальна система "Антимікс", яка перешкоджає перемішуванню шарів холодної і вже нагрітої води. Завдяки цій "розумній" системі неабияк збільшується коефіцієнт використання гарячої води, і повністю усуваються температурні перепади.
| Комплектация | Бойлер Запобіжний клапан Інструкція з експлуатації Гарантійний талон Упаковка |
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 91.6 х 46 х 46 см |
| Вага | 26.0000 кг |
| Вага в упаковці | 27.0000 кг |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 100 x 51.7 x 51.7 см |
| Тип керування | Механічне |
| Матеріал бака | Сталевий з покриттям |
| Потужність, Вт | 1500 |
| Об'єм, л | 100 |
| Тип встановлення | Настінний |
| Час нагріву | 4.2000 год |
| Встановлення | Вертикальне |
| Форма бака | Циліндрична |
| Індикатор температури | Механічний |
| Наявність кабелю живлення | Немає |
| Потужність ТЕНів | 1х1500 Вт |
| Регулятор температури | Прихований (під кришкою) |
| Тип нагрівального елемента (ТЕНа) | Відкритий "мокрий" (безпосередньо контактує з водою) |
| Матеріал внутрішнього бака | Емальований сталевий бак |
| Керування через Wi-Fi | Без керування через Wi-Fi |
| Країна виробник | Україна |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.