(0) |
(0) |
Марка Drazice має попит з-поміж покупців завдяки першокласній якості та надійності випускної продукції. Drazice — це знаменитий чеський бренд, який виробляє надійні бойлери з тривалим терміном експлуатації впродовж 30 років.
Чудова якість бойлерів забезпечується за допомогою застосування новітніх конструктивних ідей, на які можна з упевненістю покластися, так само як і завдяки використанню високопробних матеріалів. Ви можете бути впевнені в практичності та безпеці експлуатації цих бойлерів.
Відмітні ознаки бойлера Drazice OKCE 160 model 2016 — це безнікелева емаль, яку наносять на поверхню всередині бака водонагрівача. Зносостійкість і робота впродовж тривалого часу є ключовими функціями захисного анода, виготовленого з магнієвого сплаву. Раніше накопичене тепло втримується тривалий відтинок часу завдяки поліуретановій теплоізоляції завтовшки 42 мм.
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 131 х 58.5 х 58.5 см |
| Вага | 49 кг |
| Вага в упаковці | 53 кг |
| Країна реєстрації бренду | Чехія |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 131.5 х 59 х 59 см |
| Тип керування | Механічне |
| Матеріал бака | Сталевий з покриттям |
| Потужність, Вт | 2200 |
| Об'єм, л | 160 |
| Рік випуску | 2016 |
| Тип встановлення | Настінний |
| Час нагріву | 5 год |
| Встановлення | Вертикальне |
| Форма бака | Циліндрична |
| Індикатор температури | Механічний |
| Наявність кабелю живлення | Немає |
| Потужність ТЕНів | 1х2200 Вт |
| Регулятор температури | Прихований (під кришкою) |
| Тип нагрівального елемента (ТЕНа) | Прихований ("сухий") |
| Матеріал внутрішнього бака | Емальована сталь |
| Керування через Wi-Fi | Без керування через Wi-Fi |
| Країна виробник | Чехія |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.