(0) |
| Комплектация | Водонагрівач Запобіжний клапан Гарантійний талон Інструкція |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника на електричні елементи, 7 років на бак |
| Габарити (ВхШхГ) | 76.6 х 45.4 х 46.1 см |
| Вага | 27 кг |
| Вага в упаковці | 29 кг |
| Країна реєстрації бренду | Словенія |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 80 х 48 х 49 см |
| Тип керування | Механічне |
| Матеріал бака | Сталевий з покриттям |
| Потужність, Вт | 2000 |
| Об'єм, л | 80 |
| Рік випуску | 2023 |
| Країна-виробник товару | Сербія |
| Тип встановлення | Настінний |
| Час нагріву | 2.37 год |
| Встановлення | Вертикальне |
| Форма бака | Циліндрична |
| Індикатор температури | Механічний |
| Максимальна температура води | 65 С° |
| Підведення труб | Нижнє |
| Наявність кабелю живлення | Немає |
| Робочий тиск води | 6-9(bar) |
| Діаметр приєднання | G 1/2 |
| Потужність ТЕНів | 1 x 2000 Вт |
| Регулятор температури | Прихований (під кришкою) |
| Тип нагрівального елемента (ТЕНа) | Відкритий "мокрий" (безпосередньо контактує з водою) |
| Матеріал внутрішнього бака | Емальована сталь |
| Керування через Wi-Fi | Без керування через Wi-Fi |
| Кількість ТЕНів | 1 |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.