(0) |
Бойлер 50DINOX E-ANODE накопичувального типу призначено для нагрівання холодної води, що надходить із водопроводу.
Система захисту від корозії.
У водонагрівачах серії DINOX 20 E-anode встановлено новітню інноваційну систему захисту від корозії, зокрема від електрокорозії. Система захисту DINOX 20 E-anode складається з електронної плати та титанового електронного анода. Для правильної роботи та постійного захисту потрібно, щоб водонагрівач був постійно під'єднаний до електромережі. Система захисту DINOX 20 E-anode має індикатор працездатності, що розташований під кришкою.
Принцип дії водонагрівача
Вода нагрівається до заданої температури, встановленої терморегулятором. Відкривши гарячу воду, у нижню частину бака починає надходити холодна вода. Вона витісняє раніше нагріту гарячу воду, яка йде з верхньої точки приладу споживачеві, а знизу водонагрівач заповнюється холодною водою. Нагрівальний елемент знову починає нагрівати воду до заданої температури. Термостат відстежує задану температуру за допомогою керування увімкненням/вимкненням ТЕНів. Запобіжний клапан запобігає поверненню води в магістраль холодної води та захищає баки від тиску понад 0,75 МПа. Електронний анод захищає внутрішні баки від корозії. Світловий індикатор «Power» світиться, коли на водонагрівач увімкнено. Світловий індикатор «Heating» світиться під час роботи ТЕНів і вимикається разом із ТЕНами в разі нагрівання води до заданої температури. Перемикачі режиму нагрівання дає змогу вмикати один або обидва нагрівальних елементи.
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника на електричні елементи, 5 років на бак |
| Габарити (ВхШхГ) | 87 x 43.5 x 23.7 см |
| Вага | 12.5 кг |
| Вага в упаковці | 16.5 кг |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 93 х 49 х 30 см |
| Тип керування | Механічне |
| Матеріал бака | Нержавіюча сталь |
| Потужність, Вт | 2000 |
| Об'єм, л | 50 |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип встановлення | Настінний |
| Час нагріву | 1.1 год |
| Встановлення | Вертикальне |
| Форма бака | Прямокутна |
| Індикатор температури | Електронний |
| Потужність ТЕНів | 1 х 1000 Вт + 1 х 1000 Вт |
| Регулятор температури | Відкритий (на корпусі) |
| Тип нагрівального елемента (ТЕНа) | Прихований ("сухий") |
| Матеріал внутрішнього бака | Нержавіюча сталь |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.