(0) |
| Комплектация | Водонагрівач Запобіжний клапан Гарантійний талон Інструкція |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника на електричні елементи, 10 років на бак |
| Габарити (ВхШхГ) | 112.5 х 42 x 44.5 см |
| Вага | 36 кг |
| Вага в упаковці | 38 кг |
| Країна реєстрації бренду | Словенія |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 124.5 х 49 x 50 см |
| Тип керування | Електронне |
| Додаткові характеристики | Фірмові технології EcoSmart |
| Споживання електроенергії | Річне споживання електроенергії (AEC) 2480 kWh |
| Матеріал бака | Сталевий з покриттям |
| Потужність, Вт | 2000 |
| Об'єм, л | 100 |
| Оснащення | Захист від легіонел Захист від сухого увімкнення |
| Рік випуску | 2023 |
| Країна-виробник товару | Сербія |
| Тип встановлення | Настінний |
| Час нагріву | 3.16 год |
| Встановлення | Вертикальне |
| Форма бака | Прямокутна |
| Індикатор температури | Електронний |
| Максимальна температура води | 75 С° |
| Підведення труб | Нижнє |
| Наявність кабелю живлення | Немає |
| Робочий тиск води | 6-9(bar) |
| Діаметр приєднання | G 1/2 |
| Потужність ТЕНів | 2 x 1000 Вт |
| Регулятор температури | Відкритий (на корпусі) |
| Тип нагрівального елемента (ТЕНа) | Прихований ("сухий") |
| Матеріал внутрішнього бака | Емальована сталь |
| Керування через Wi-Fi | Без керування через Wi-Fi |
| Кількість ТЕНів | 2 |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.