Завод Tiki з виробництва водонагрівачів розташований в Сербії в м. Стара Пазова. На відміну від багатьох інших виробників, які розміщують виробництво в різних країнах усі водонагрівачі а також теплові насоси для нагріву санітарної води, виробляються в повному виробничому циклі виключно на цьому заводі. Це дозволяє на високому якісному рівні проводити контроль сировини і комплектуючих, необхідних для виробництва, а також готової продукції, дає можливість підтримувати однаково високий рівень якості всіх вироблених виробів. Забезпечити громадян світу інноваційними, сучасними та якісними рішеннями щодо нагрівання води та опалювання приміщень.
При виготовленні внутрішньої ємності водонагрівачів на заводі Tiki застосовується процес вологого нанесення емалі. При використанні цієї технології шар емалі покриває всю поверхню бака водонагрівача. Середня товщина емалі близько 500 - 600 мікронів. Сировиною для емалі є мелене скло в поєднанні з кремнієвим піском. Бак зсередини обливається суспензією, висушується (вода випаровується) і запікається при температурі близько 860 С. Таким чином, емаль запікається на поверхні металу, та має дуже міцне зчеплення зі сталевою поверхнею бака. Tiki стане синонімом нової цифрової ери енергоефективності, екологічності та найсучасніших рішень. Tiki - це глобальний бренд, розроблений в душі Південно-Східної Європи та поєднаний із скандинавською індустріальною спадщиною та традиціями.
Функції "Захист від легіонел"
Якщо температура води у водонагрівачі, не досягає 65 °C протягом 14 днів поспіль, нагрівач автоматично вмикається, нагріває воду до температури, необхідної для очищення, таким чином запобігаючи появі легіонел або ефективно знищуючи їх.
Захист від перегрівання
Цей захист запобігає підвищенню температури у водонагрівачі вище, ніж 90 °C. Нагрівач вимикається і попереджає користувача про перевищення температури води через індикацію помилки. Це також захищає користувача від опіків надто гарячою водою.
Захист від сухого запуску
Цей захист запобігає увімкненню не заповненого водонагрівача, таким чином захищаючи електричний нагрівальний елемент від перегрівання та несправностей.
Європейська якість
Прилади нового покоління містять компоненти від відомих європейських виробників, що забезпечує надійну якість і тривалий термін служби електронагрівачів.
Захист від впливу навколишнього середовища
Металеві ємності водонагрівачів виготовлені з високоякісного холоднокатаного сталевого листа, який є міцною основою для процесу емалювання. Більш товстий сталевий лист (2,25 мм для верхньої та нижньої частини ємності та 2 мм для бокової) і захисний шар забезпечують кращу довговічність у складних умовах роботи. Під час ретельно контрольованого процесу мокрого емалювання останнє покриття наноситься при температурі 850 °C.
| Комплектация | Водонагрівач Запобіжний клапан Гарантійний талон Інструкція |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника на електричні елементи, 10 років на бак |
| Габарити (ВхШхГ) | 112.5 х 42 x 44.5 см |
| Вага | 36 кг |
| Вага в упаковці | 38 кг |
| Країна реєстрації бренду | Словенія |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 124.5 х 49 x 50 см |
| Тип керування | Електронне |
| Додаткові характеристики | Фірмові технології EcoBase |
| Споживання електроенергії | Річне споживання електроенергії (AEC) 2762 kWh |
| Матеріал бака | Сталевий з покриттям |
| Потужність, Вт | 2000 |
| Об'єм, л | 100 |
| Оснащення | Захист від легіонел Захист від сухого увімкнення |
| Рік випуску | 2023 |
| Країна-виробник товару | Сербія |
| Тип встановлення | Настінний |
| Час нагріву | 3.16 год |
| Встановлення | Вертикальне |
| Форма бака | Прямокутна |
| Індикатор температури | Електронний |
| Максимальна температура води | 75 С° |
| Підведення труб | Нижнє |
| Наявність кабелю живлення | Немає |
| Робочий тиск води | 6-9(bar) |
| Діаметр приєднання | G 1/2 |
| Потужність ТЕНів | 2 x 1000 Вт |
| Регулятор температури | Відкритий (на корпусі) |
| Тип нагрівального елемента (ТЕНа) | Прихований ("сухий") |
| Матеріал внутрішнього бака | Емальована сталь |
| Керування через Wi-Fi | Без керування через Wi-Fi |
| Кількість ТЕНів | 2 |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром по місту
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення.
Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Самовивозом
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час.
Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.