(1) |
| Комплектация | Бойлер Магнієвий анод Запобіжний клапан Монтажна планка Інструкція з експлуатації |
| Гарантия | 7 років офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 113.5 х 33.4 х 35.4 см |
| Вага | 27 кг |
| Вага в упаковці | 29 кг |
| Країна реєстрації бренду | Сербія |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 119 х 39 х 43 см |
| Тип керування | Механічне |
| Матеріал бака | Сталевий з покриттям |
| Потужність, Вт | 2000 |
| Об'єм, л | 65 |
| Рік випуску | 2023 |
| Країна-виробник товару | Сербія |
| Тип встановлення | Настінний |
| Час нагріву | 2.37 год |
| Встановлення | Вертикальне |
| Форма бака | Циліндрична |
| Індикатор температури | Механічний |
| Максимальна температура води | 65 С° |
| Підведення труб | Нижнє |
| Наявність кабелю живлення | Немає |
| Робочий тиск води | 9 бар |
| Діаметр приєднання | G1/2" |
| Потужність ТЕНів | 2000 Вт |
| Регулятор температури | Відкритий (на корпусі) |
| Тип нагрівального елемента (ТЕНа) | Відкритий "мокрий" (безпосередньо контактує з водою) |
| Матеріал внутрішнього бака | Емальована сталь |
| Керування через Wi-Fi | Без керування через Wi-Fi |
| Кількість ТЕНів | 1 |
| Матеріал теплоізоляції | Пінополіуретан високої щільності |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.