(0) |
Особливість цієї моделі — Наявність контрольної панелі, яка дає змогу здійснювати керування водонагрівачем завдяки 4 кнопкам і LED дисплею.
Завдяки поєднанню дрібнодисперсного емалевого покриття з магнієвим анодом збільшеної маси внутрішній бак бойлера WetAir MWH1-50L надійно захищений від корозії. Така конструкція допомагає уникнути утворення накипу на нагрівальному елементі, збільшуючи ресурс його роботи.
Інтелектуальна система контролю автоматично вимкне прилад у разі перегріву або браку води.
Керування бойлером здійснюється завдяки контрольній панелі, про яку згадано вище. Завдяки такому керуванню, Ви зможете виставити бажану та комфортну температуру води.
Під час вибору економного режиму вода в баку нагрівається приблизно до +55 °C. За такої температури знижується енергоспоживання, бактерії у воді гинуть, утворення накипу мінімізується, прилад слугує довго, а ви з комфортом користуєтеся гарячою водою.
Бойлери WetAir MWH1-50L мають високі показники класу енергоефективності.
Надійна, багатофункціональна та легка в керуванні техніка, придумана спеціально для того, щоб допомогти Вам звільнитися від більшості повсякденних побутових турбот і насолоджуватися життям.
| Комплектация | Бойлер Інструкція |
| Гарантия | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 72.6 х 38.5 х 38.5 см |
| Вага | 16.67 кг |
| Вага в упаковці | 18.92 кг |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 76 х 45.8 х 41.1 см |
| Тип керування | Електронне |
| Матеріал бака | Сталевий з покриттям |
| Потужність, Вт | 1500 |
| Об'єм, л | 50 |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип встановлення | Настінний |
| Встановлення | Вертикальне |
| Форма бака | Циліндрична |
| Індикатор температури | Електронний |
| Потужність ТЕНів | 1х1500 Вт |
| Регулятор температури | Відкритий (на корпусі) |
| Тип нагрівального елемента (ТЕНа) | Відкритий "мокрий" (безпосередньо контактує з водою) |
| Матеріал внутрішнього бака | Сталь емальована |
| Керування через Wi-Fi | Без керування через Wi-Fi |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.