(0) |
Artel — лідер у виробництві побутової техніки й електроніки в Центральній Азії. Компанія почала свою діяльність 2011 року з виробництва газових плит. Зараз в асортименті продукції, що виробляє Artel, є все, що потрібно для дому. Artel випускає понад двадцять різновидів побутової техніки, серед яких кондиціонери, мікрохвильові печі, міні-печі, газові та електричні плити, телевізори, холодильники, мобільні телефони, вбудована техніка, пилососи, витяжки, дрібна побутова техніка тощо.
| Комплектация | Бойлер Кабель живлення Запобіжний клапан |
| Гарантия | 36 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 84 х 35 х 37 см |
| Вага | 18 кг |
| Вага в упаковці | 19.5 кг |
| Країна реєстрації бренду | Узбекистан |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 88 х 38 х 40 см |
| Тип керування | Механічне |
| Матеріал бака | Сталевий з покриттям |
| Потужність, Вт | 1500 |
| Об'єм, л | 50 |
| Оснащення | Відкритий терморегулятор (на корпусі) Запобіжний клапан Запобіжний термостат Магнієвий анод |
| Країна-виробник товару | Узбекистан |
| Тип встановлення | Настінний |
| Встановлення | Вертикальне |
| Форма бака | Кругла |
| Індикатор температури | Механічний |
| Максимальна температура води | 75 С° |
| Підведення труб | Нижнє |
| Наявність кабелю живлення | Є |
| Потужність ТЕНів | 1х1500 Вт |
| Регулятор температури | Відкритий (на корпусі) |
| Тип нагрівального елемента (ТЕНа) | Відкритий "мокрий" (безпосередньо контактує з водою) |
| Керування через Wi-Fi | Без керування через Wi-Fi |
| Кількість ТЕНів | 1 |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.