(0) |
Бойлер Ardesto EWH-15OMWMI зроблений у компактному форм-факторі з вертикальним монтажем над мийкою. Механічний блок керування з індикатором роботи розташований на лицьовій панелі. Під ним передбачене під'єднання до електромережі, а для кабелю живлення є отвір і захисний гофр на тильній панелі.
Ardesto EWH-15OMWMI використовує мокрий ТЕН потужністю 1200 Вт і магнієвий анод як каталізатор накипу. Емальований бак водонагрівача розрахований на 15 літрів. Максимальна температура води становить + 80°, а для нагрівання повного бака знадобиться приблизно 1 година. За автоматичне зниження тиску у водонагрівачі відповідає запобіжний клапан, який входить у комплект постачання.
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Габарити (ВхШхГ) | 36 х 36 х 32.7 см |
| Вага | 7.1 кг |
| Вага в упаковці | 8.3 кг |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 40 х 36 х 35 см |
| Тип керування | Механічне |
| Матеріал бака | Сталевий з покриттям |
| Потужність, Вт | 1200 |
| Об'єм, л | 15 |
| Країна-виробник товару | Італія |
| Тип встановлення | Настінний |
| Час нагріву | 0.67 год |
| Встановлення | Вертикальне |
| Форма бака | Прямокутна |
| Індикатор температури | Механічний |
| Потужність ТЕНів | 1 х 1200 Вт |
| Регулятор температури | Відкритий (на корпусі) |
| Тип нагрівального елемента (ТЕНа) | Відкритий "мокрий" (безпосередньо контактує з водою) |
| Матеріал внутрішнього бака | Емальований |
| Керування через Wi-Fi | Без керування через Wi-Fi |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.