(0) |
Сучасна модель TG100NPrime100V9 є оптимальним поєднанням новітніх технологій, високої якості та розумної ціни. Пристрій має вишуканий дизайн і компактні розміри, що робить його ідеальним варіантом для невеликих приміщень з обмеженим простором.
| Гарантия | 24 місяці |
| Габарити (ВхШхГ) | 94.1x45.4x46.1 см |
| Вага | 31 кг |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 97x49x49 см |
| Тип керування | Механічне |
| Матеріал бака | Сталевий з покриттям |
| Потужність, Вт | 2000 |
| Об'єм, л | 100 |
| Рік випуску | 2022 |
| Країна-виробник товару | Сербія |
| Тип встановлення | Настінний |
| Встановлення | Вертикальне |
| Форма бака | Циліндрична |
| Індикатор температури | Механічний |
| Підведення труб | Нижнє |
| Потужність ТЕНів | 2000 Вт (2 x 1000 ) Вт |
| Тип нагрівального елемента (ТЕНа) | Відкритий "мокрий" (безпосередньо контактує з водою) |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.