(0) |
Проточний нагрівальний прилад Grunhelm EWH-1X-3G-ND-FLX-LED вмикається (вимикається) автоматично під час відкривання (закривання) крана гарячої води. Нагрівання витічного струменя можна змінити, регулюючи його силу поворотом того ж крана. Більший напір — менша температура.
| Комплектация | Водонагреватель Держатель устройства |
| Гарантия | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Вага | 1.2 кг |
| Вага в упаковці | 1.3 кг |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Тип керування | Гідравлічне |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 25 х 18 х 15 см |
| Вид | Кран із екраном |
| Потужність, Вт | 3000 |
| Оснащення | Дисплей Захист від сухого увімкнення |
| Тип встановлення | Над мийкою |
| Живлення | Від мережі |
| Встановлення | Вертикальне |
| Підведення труб | Нижнє |
| Наявність кабелю живлення | Є |
| Робочий тиск води | 0.04-0.6 МПа |
| Регулювання температури води | До +60 С |
| Використання | для кухні |
| Матеріал нагрівальних елементів | нержавіюча сталь |
| Точки водорозбору | 1 |
| Країна виробник | Китай |
Ми намагаємось максимально лояльно підходити до вибору способів доставки товаров з нашого магазину, щоб наші клієнти отримували необхідну якість за найменшою ціною.
Кур'єром (пн-пт). Кур'єр доставить товар на наступний день після замовлення. Доставки виконуються понеділок-субота інтервал часу 14:00 - 20:00.
Ви можете забрати замовлений на сайті товар в будь-який день та зручний для Вас час. Години роботи та контактний телефон магазина можна дізнатись тут. Заброньований товар буде чекати на Вас протягом двох робочіх днів.